Pou Online

Díky připojení k internetu se dá hrát hra Pou online – na tvém tabletu, smartphonu nebo na počítači. Samotné hraní hry pou, nevyžaduje aktivní připojení k internetu, ovšem pokud jsi připojen, můžeš komunikovat se svými kamarády, kteří také hrají hru Pou. Kamarádům můžeš jejich Pouíka olajkovat nebo s ním hrát hry. V nastavení můžeš sledovat žebříček Top Likers, ve kterém najdeš nejoblíbenější Pouíky.

Tvůrci hry neustále pracují na nových vylepšeních, takže se v budoucnu určitě máme na co těšit.

I když se Pou zatím nedá hrát online v klasických internetových prohlížečích, proslýchá se, že to již brzy bude možné v prohlížeči Chrome.

Zatím si můžeš stáhnout hru Pou zdarma do mobilu či tabletu nebo na PC. Na uvedených odkazech najdeš postup, jak na to.

Dej Like :-)


Jak najít kamarády

Nevíš jak najít kamarády hrající Pou? Je to velmi snadné. Ikonkou vpravo nahoře se dostaneš do menu a stiskni tlačítko Friends (přátelé). Pak stiskni Search (hledat) a vyber si, podle čeho chceš přátele hledat. Taky si můžeš nechat najít náhodného Pouíka.

Pou hry online

V online režimu jsou zatím dostupné dvě hry, které si můžeš zahrát proti kamarádům – piškvorky a Four Pous. Hra Four Pous jsou také piškvorky, ale pro vítězství musíš mít místo třech Poů v řadě čtyři. Vývojáři hru neustále vylepšují a je témeř jisté, že se brzy dočkáme dalších miniher pro Pou online.

Přidej komentářOchrana soukromí