Pou na PC

Přestože původně vznikla hra Pou pro mobilní telefony, můžete si ji zahrát i na PC. Ať už nemáte mobilní telefon, nebo prostě občas raději hrajete hry na počítači, je řešení velmi jednoduché. Popularita mobilních her začala být velmi rychle tak velká, že se brzy objevila otázka, zda by se nějakým způsobem nedalo hrát mobilní hry na běžném počítači.

Odpovědí na tuto otázku je virtuální simulátor mobilního telefon přímo v počítači, díky kterému je možné si stáhnout a spustit jakoukoliv mobilní hru nebo aplikaci přímo do PC nebo MACu.

Nyní si můžeš zcela zdarma stáhnout hru Pou na PC. Je to jednoduché. Stačí si do počítače stáhnout jednoduchý program – emulátor a do něj si hru Pou stáhnout. Emulátor vlastně simuluje chytrý telefon – je to virtuální android.

Pou na PC zdarma ke stažení je TADY.

Jak nainstalovat hru Pou na PC
Napřed si stáhni do počítače z odkazu výše program BlueStacks (Android emulátor) a nainstaluj ho.

Potom BlueStacks spusť, vyhledej a nainstaluj do něj hru Pou.

Hotovo – můžeš hrát hru Pou na počítači :-).

Jak stáhnout Pou do počítače

Tady ještě přidávám podrobnější návod, jak nainstalovat Pou na PC. Stačí k tomu počítač s připojením k internetu a Google účet (třeba Gmail = mail od Google). Možná to vypadá trochu složitě, ale není. Kliknutím si můžeš obrázky zvětšit.

Dej Like :-)


Abys mohl hrát hru Pou na PC, musíš nejdřív nainstalovat program Bluestacks:

  1. Klikni na tento odkaz a až na tebe vyskočí okýnko tak na „Uložit soubor“

    Pou na PC - stažení
  2. Po stáhnutí instalačního souboru ho spusť. Dej Continue a pak Install. Chvíli to může trvat, instalátor nezavírej. Může se stát, že bude program mít blokovaný přístup k internetu tvým antivirem, tak mu ho povol.

    Pou na PC - stažení
  3. Po stažení by se měl Bluestacks spustit, nebo ho spusť sám a přihlaš se ke svému google účtu následujícím způsobem – vpravo dole klikni na ikonku ozubeného kolečka (Nastavení). Dále na „Správa účtů“ a na následující obrazovce je v dolní části tlačítko „Přidat účet“, klikni na něj. Na další obrazovce se můžes buď přihlásit k existujícímu účtu neo si vytvořit nový. Pozor – při zadávání z klávesnice PC bývá zapnuta anglická klávesnice, takže na to pamatuj zejména pokud máš v hesle české znaky nebo čísla. Vyvolat se dá i androidí klávesnice.

    Pou na PC - stažení

Teď už stačí jen vyhledat hru Pou a dát Install.
Pou na PC - stažení

Ještě si vyber odkud chceš hru instalovat – třeba Google Play:
Pou na PC - instalace

Chvilku počkáš a pak najdeš hru v záložce My Apps odkud jí spustíš. A je to, můžeš hrát hru Pou na PC ;-).

Video ze hry Pou na PC

Trošku se seká, ale to je dáno pomalým počítačem.

Přidej komentářOchrana soukromí