Flappy Bird online

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (6 hlasů, průměr: 4,50 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...

Flappy bird

Flappy bird je jednoduchá, ale velmi chytlavá.


Hra Flappy Bird oblétla celý svět a okamžitě se stala jednou z nejhranějších her. Nyní si můžete zahrát Flappy Bird online v internetovém prohlížeči.

Flappy Bird změnila svému tvůrci život

Hra je naprosto jednoduchá a přesto, nebo právě proto je tolik zábavná.

Tvůrcem hry je vietnamský mladík Dong Nguyen, kterému hra zcela změnila život – nejdřív na ní zbohatl, ale brzy se stal terčem kritiky, která mu vyčítala, že je nápad i grafika vykradená z jiných her.

Místo toho, aby mu hra přinesla štěstí se stal pravý opak a Dong brzy nebyl schopen tlaku odolávat a proto jí odstranil ze všech mobilních marketů.

Flappy bird online

Flappy bird online se ovládá pouze jednou klávesou :-)

Jednoduchost, která tě bude bavit

Flappy birds patří mezi ty návykové jednoduché hříčky, jako je pacman, super mário bros či angry birds – právě zde se nejspíš tvůrce hry inspiroval. Jediným povelem ovládáte létající příšerku – žlutého pláka, tak, aby nenarazil do zelených trubek.

A to je vše – ze začátku vám to možná přijde až moc primitivní, ale je dost těžká a tak vám to prostě nedá, chcete se totiž dostat co nejdál, nebo snad ne? :-)

Původně tedy vyšla hra Flappy Bird pro chytré mobilní telefony – na Android a iOS. Dnes si však tuto hru na telefonu již nezahrajete. Tedy, poud jste si jí nestáhli dokud to ještě šlo.

Flappy Bird online

Nedávno naštěstí vyšel flappy bird online – ve flashové verzi, takže si ho můžete zahrát přímo v prohlížeči tady.

Hru ovládáte jedinou klávesou – mezerníkem. Jak daleko se ve Flappy bird online dostanete?

Novinka - zahraj si tyto skvělé hry zdarma: