Flappy Bird online

Flappy bird

Flappy bird je jednoduchá, ale velmi chytlavá.


Hra Flappy Bird oblétla celý svět a okamžitě se stala jednou z nejhranějších her. Nyní si můžete zahrát Flappy Bird online v internetovém prohlížeči.

Flappy Bird změnila svému tvůrci život

Hra je naprosto jednoduchá a přesto, nebo právě proto je tolik zábavná.

Tvůrcem hry je vietnamský mladík Dong Nguyen, kterému hra zcela změnila život – nejdřív na ní zbohatl, ale brzy se stal terčem kritiky, která mu vyčítala, že je nápad i grafika vykradená z jiných her.

Místo toho, aby mu hra přinesla štěstí se stal pravý opak a Dong brzy nebyl schopen tlaku odolávat a proto jí odstranil ze všech mobilních marketů.

Flappy bird online

Flappy bird online se ovládá pouze jednou klávesou :-)

Jednoduchost, která tě bude bavit

Flappy birds patří mezi ty návykové jednoduché hříčky, jako je pacman, super mário bros či angry birds – právě zde se nejspíš tvůrce hry inspiroval. Jediným povelem ovládáte létající příšerku – žlutého pláka, tak, aby nenarazil do zelených trubek.

A to je vše – ze začátku vám to možná přijde až moc primitivní, ale je dost těžká a tak vám to prostě nedá, chcete se totiž dostat co nejdál, nebo snad ne? :-)

Původně tedy vyšla hra Flappy Bird pro chytré mobilní telefony – na Android a iOS. Dnes si však tuto hru na telefonu již nezahrajete. Tedy, poud jste si jí nestáhli dokud to ještě šlo.

Flappy Bird online

Nedávno naštěstí vyšel flappy bird online – ve flashové verzi, takže si ho můžete zahrát přímo v prohlížeči tady.

Hru ovládáte jedinou klávesou – mezerníkem. Jak daleko se ve Flappy bird online dostanete?Čtěte také
Goodgame Shadow Kings
Hra Goodgame Shadow Kings Dark Ages je MMO hra, za kterou stojí tým tvůrců z firmy Goodgame Studios. V této hře se...
Divoké kmeny – skvělá online hra zdarma
Divoké kmeny jsou dnes již tradiční online hrou, která vás zavede do dob středověku. Stanete se vůdcem vlastní vesnice a...
Dark Orbit
Poznejte krásy vesmíru díky jedinečně online hře Dark Orbit! Tato výborná onlinovka vás vtáhne do prostředí vesmíru, kde na vás...


Ochrana soukromí