Android hry

V rubrice Android hry naleznete nejoblíbenější hry na Android. Tyto hry můžete hrát na mobilu nebo tabetu s Androidem nebo po instalaci emulátoru také na PC (návod je tady). V současnosti patří mezi nejpopulárnější hry pro Android hra Pou, ale není to zdaleka jediná zábavná hra. Většinou jsou hry na Android zdarma nebo za nízký poplatek. Příjemnou zábavu! :-)

Minecraft download – minecraft ke stažení

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (6 hlasů, průměr: 4,33 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...

V tomto článku se podíváme na Minecraft download (Minecraft ke stažení) – tedy kde a jak stáhnout hru Minecraft.

Uvedeme zde odkazy pro Minecraft download na různé platformy, Minecraft totiž již dávno není jen záležitostí pro běžný počítač, ale můžete ho hrát také na mobilu nebo XBoxu.

Mojang účet pro stažení Minecrafta

Minecraft download - registrace

Registrace Mojang účtu je jednoduchá


Pro download minecraftu – ať už plné hry, nebo dema budete potřebovat Mojang účet. Ten si jednoduše vytvoříte na stránkách Minecraftu – vyplňte váš e-mail a heslo (obojí 2x kvůli omezení překlepů). Pak klikněte na „Create Account“.

Pro plné aktivování účtu je potřeba kliknout na odkaz v potvrzujícím e-mailu, který vám přijde. Může to chvilku trvat a pokud vám e-mail delší dobu nepřijde, podívejte se také do složky se spamem.

A je to, můžete si stáhnout Minecraft.

Minecraft ke stažení – demo

Plná hra minecraft ke stažení není zadarmo, ale vydělané peníze umožňují vývojářům hru dále rozvíjet a vylepšovat. Pokud si chcete hru nejdříve vyzkoušet, je to snadné – stáhněte si Minecraft demo.

V demu máte témeř všechny možnosti, omezen je pouze herní čas (na 100 herních hodin). V demu tedy můžete odehrát přibližně 5 dní Minecraft času, což je několik hodin herního času.

Za tu dobu si pohodlně vyzkoušíte, jestli vám hra bezproblémově poběží na počítači a jestli vám vyhovuje. Nezapomeňte ale, že během dema nevyzkoušíte ani náhodou všechny možnosti, které Minecraft nabízí. A to nemluvím o hře na serveru a různých rozšířeních, které hru vylepšují.

Minecraft demo si stáhněte po přihlášení k Mojang účtu tady.

Minecraft download na PC

S plnou hrou Minecraft si můžete užívat všech jejích výhod včetně změny skinů (vzhledů své postavy), hraní na serverech a mnoho dalšího. Za Minecraft download plné verze zaplatíte necelých 20 Euro, tedy zhruba 500 Kč, což je vzhledem k zábavnosti Minecraftu velmi příznivá cena.

Plnou verzi Minecraftu na PC si můžete zakoupit tady.

Vyplňte přezdívku, pod kterou chcete ve hře vystupovat (nesmí být obsazena) a vyberte si způsob platby – kartou přímou na stránkách minecraftu, kartou na platební bráně nebo PayPalem.

Také můžete koupit někomu Minecraft jako dárek – nahoře se přepněte na „Buy gif code“, čímž koupíte kód pro minecraft download, který můžete někomu darovat. Pokud jste takový kód sami od někoho dostali, přepněte se do záložky „Redeem code“ a vyplňte ho.

Stiskněte tlačítko velké „Purchase“ a je to :-) Můžete si stáhnout Minecraft, nebo se rovnou přihlásit do hry, pokud jste si již předtím stáhli a nainstalovali demo.

Minecraft ke stažení na mobil

Minecraft vychází také v takzvaném kapesním vydání (Pocket edition) na mobilní telefony s Androidem nebo iOS, takže ho můžete mít všude sebou. Za kapesní edici dáte něco kolem 150 Kč.

Odkazy:
Minecraft download pro android
Minecraft download pro iOS

Minecraft download - store

Všechny odkazy pro stažení Minecrafta najdete pod odkazem Store

Stažení Minecraftu na XBox

V neposlední řadě vychází Minecraft taky ve verzi pro XBox, takže si přijdou na své i majitelé této herní konzole. Cena je stejná jako u verze pro PC. Minecraft na XBox si můžete stáhnout tady.

Minecraft na Playstation

Koncem roku 2013 vyšel Minecraft také na Playstation. Download link je třeba tady

Tímto je přehled Minecraft downloadů snad kompletní. Pokud v budoucnu přibydou verze Mineraftu na další platformy, přidáme sem odkazy ke stažení.

Minecraft hra

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (8 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...

Minecraft hra je jednou z nejpopulárnějších her současnosti a řadí se mezi takové „velikány“ jako je třeba World of Warcraft nebo hra Pou.

Minecraft hra je skutečný fenomén

Svou celosvětovou popularitu si hra Minecraft získala svou jednoduchostí, která ale nabízí něco do té doby nevídaného – neuvěřitelnou rozšiřitelnost a volnost herního světa.

Minecraft hra - vesnice

Minecraft hra nabízí opravdu rozmanitý svět.

V Minecraftu je všechno složeno z kostiček podobným legu – skály, jeskyně, lesy, dokonce i tráva či voda. Ale také příšery a vaše postava. To však neznamená, že grafika ve hře Minecraft je strohá.

Naopak, jednotlivé kostky na opravdu velkém prostransví vytvářejí velice pestrý herní svět. Jenže pravé kouzlo hry Minecraft spočívá v něčem jiném – ve vaší schopnosti, nebo spíše nutnosti tento svět přetvářet.

Jak začít hrát Minecraft

Hra Minecraft má mnoho modifikací i herních režimů, o kterých se rozepíšeme v dalších článcích, vaším hlavním cílem ale je PŘEŽÍT. A není to tedy nijak lehké. Ze začátku máte k dispozici pouze své dvě ruce, případně několik kostek základního materiálu a okolní svět se hemží nepřátelskými tvory, kteří vylézají ze svých děr nejen v noci.

Jak tedy začít? Především je dobré natěžit nějaké dřevo – prozatím holýma rukama a poté si najít nebo vytvořit úkryt. Poté se můžete pustit do vytváření prvních nástrojů. Výrobě se ve hře Minecraft často říká Minecraft crafting.

Vyrobíte si základní nástroje, abysto mohli začít kopat do kamene, hledat další materiály a obdělávat půdu – musíte totiž taky něco jíst. Taky budete potřebovat zbraně a brnění pro boj s nepřátelskými příšerami – takzvanými moby – nejznámějším je asi minecraft creeper, který vybuchuje:-). Ale bestiář je opravdu pestrý a některé potvůrky vám dají hlavně ze začátku zabrat.

Kromě těžby, vylepšování svého vybavení a zásobování taky můžete stavět. A to v podstatě vše co vás napadne – od díry v zemi, přes různé chatrče až po honosné paláce.

Minecraft hra pro více hráčů

Základní minecraft hra je singleplayer – tedy pro jednoho hráče, když si však osaháte základní herní principy a recepty, může začít ta pravá zábava – minecraft hra na serveru pro více hráčů.

Minecraft hra v reálu

Minecraft hra v reálu :-)

Můžete se připojit na některý z mnoha serverů na internetu, každý má svá specifika a skoro na každém vypadá hra Minecraft trochu jinak (více informací najdete v samostatném článku).

Díky velké komunitě hráčů vznikají skvělé minecraft mody (rozšíření hry), které jsou často instalovány právě na serverech. Tím se velmi zvyšuje rozmanitost a zábavnost hry Minecraft.

Také si můžete založit vlastní server – sami nebo s kamarády.

Hra Minecraft je ke stažení na oficiální stránce minecraft.net, odkayz na všechny platfomy najdet v samostatném článku Minecraft download. Není sice zadarmo, ale k dispozici je demo, na kterém si vyzkoušíte, jak vám hra na počítači poběží.

Minecraft hra je také dostupná ve verze pro mobilní zařízení – Minecraft Pocket edition.

Hry s autama

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (17 hlasů, průměr: 4,41 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...

Líbí se Ti hry s autama? V tomto článku Ti přinášíme ty nejlepší hry s auty, které si můžeš zdarma stáhnout do svého telefonu nebo tabletu.

Hra s auty Drag Racing

Hry s auty - Drag Racing

Drag Racing je špičková hra s autama, ve které můžeš závodit s více než 50 druh skutečných aut.

Všechna auta si můžeš podle libosti upravovat a vylepšovat a poté na závodních drahách uázat svým soupeřům, kdo je pánem závodu.

Můžeš vyzvat k závodu jiné hráče z celého světa, zkusit si řídit auto svého soupeře nebo se zúčastnit profesionálního závodu deseti hráčů v reálném čase.

Celý příspěvek

Hill Climb Racing

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (74 hlasů, průměr: 4,54 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...
Hill Climb Racing

Hra Hill Climb Racing

Hill Climb Racing je jedna z nejzábavnějších her s terénními auty a motorkami pro Android. A je zdarma!

Zatím ještě není verze Hill Climb Racing online, ale snad brzy bude. Hill Climb Racing na PC si můžeš zahrát v programu Bluestacks.

Hlavní postavičkou ve hře Hil Climb Racing je Newton Bill – svérázný chlapík s kšiltovkou dozadu a se svým snem stát se šampiónem terénních závodů.

Začínáte s malým jeepem na zelených pahorcích. Protože vaše auto ale ještě není dost vytuněné, i na malých hrbolcích to pěkně hází.

Vaším úkolem je dojet co nejdál. Za to získáváte peníze na vylepšení vašeho vozidla.

Celý příspěvek

Yoo Ninja! Free

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (8 hlasů, průměr: 4,00 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...

Yoo Ninja! Free

Hra Yoo Ninja! Free

Yoo Ninja! je klasická „hopsačka“ pro dotykové mobily a teblety, u které se rozhodně nebudeš nudit. Jako mrštný ninja musíš projít všemi úrovněmi plnými překážek a přitom dát pozor, aby tvůj ninja nevylétl z obrazovky. Ninju ovládáš jednoduše – dotyky na displeji.

Ve světě Yoo Ninja neexistuje gravitace a tvůj ninja musí být vždy přichycen k pevnému podkladu. Při každém kliknutí ninja přeskočí na protilehlou stranu (nahoru nebo dolů). Přitom stále běží dopředu. Pokud tě nějaká překážka zdrží, začnou ninju pronásledovat nebezpečné hvězdice. Proto musíš být stále ve střehu.

Celý příspěvek

Fruit Ninja

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (25 hlasů, průměr: 4,48 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...

Fruit Ninja hra

Hra Fruit Ninja

Fruit Ninja je velmi zábavná postřehová hra se spoustou rozsekaného ovoce:-).

Jako hbitý ninja se musíš pustit do sekání ovoce rychlostí blesku, přitom si ale musíš dávat dobrý pozor na bomby.

Hru můžeš hrát ve třech módech – Classic, Zen a Arcade. Tvůj úspěch ocení mistr Sensei, který tě bude doprovázet na tvé cestě a svými slovy moudrosti a také vtipnými hláškami.

Celý příspěvek

Hry Pou – stáhnout a zahrát

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (319 hlasů, průměr: 4,14 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...

Hra Pou je skvělá, zábavná a velice oblíbená. Ale není jediná. Pojďme se podívat, jaké jiné hry, kromě Pou si můžete stáhnout a zahrát hned teď.

Jedná se o hry na Android, ale určitě existují hry podobné Pouovi i na jiné telefon (iPhone, Windows Phone, a podobně…) – stačí hledat na marketu pro váš telefon Pou nebo Tamagotchi.

Dragon Pet

Pou hry - Dragon Pet

Hra Dragon Pet

Přáli jste si někdy mít vlastního draka? Ve hře Dragon Pet se vám toto přání splní! Na začátku se musíte starat o dračí vejce, než se z něj vylíhne opravdový 3D dráček, se kterým si užijete spoustu zábavy.

 

Celý příspěvek

Angry Birds hra zdarma

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (7 hlasů, průměr: 4,43 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...

Angry Birds hra

Hra Angry Birds

Hra Angry Birds (naštvaní ptáci) se stala legendou mezi Android hrami.

Angry Birds jsou terorizováni nenastnými vepři, kteří jim ukradli jejich vejce. Použijte speciální schopnosti Angry Birds, abyste zničili obranu vepřů.

Hra Angry birds je jako stvořená pro dotykový display vašeho mobilu nebo tabletu. Vystřelujte ptáky ze speciálního praku pod úhlem a silou, kterou si sami zvolíte dotykem na displeji.

Postupujte jednotlivými koly, ve kterých se stupňuje obtížnost a užijte si perfektně fungující fyzikální zákony střelby i boření překážek.

Celý příspěvek

Tamagotchi do mobilu

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (18 hlasů, průměr: 4,06 z 5) - Hlasuj!
Loading...Loading...

Tamagotchi (Tamagoči) byla původně digitální hra z 90. let pocházející z Japonska. Tato hra posloužila jako vzor pro skvělou hru do mobilu – Pou.

Ale existuje spoustu dalších her Tamagotchi do mobilu, které patří do skupiny „Virtual Pet Care“, takže si je můžete vyzkoušet, tady jsou:

Tamagotchi L.i.f.e.

Tamagotchi L.i.f.e.

Hra Tamagotchi L.i.f.e.

Tamagotchi L.i.f.e. byla vydána k 16. výročí originální hry Tamagotchi jako její verze do mobilu. Oproti původní verzi má ale hned několi vylepšení – je barevná, ve vyšším rozlišení a máte na výběr z více mazlíčků. Samozřejmě můžete své úspěchy sdílet s přáteli na Facebooku.

 

Celý příspěvek