Android hry

V rubrice Android hry naleznete nejoblíbenější hry na Android. Tyto hry můžete hrát na mobilu nebo tabetu s Androidem nebo po instalaci emulátoru také na PC (návod je tady). V současnosti patří mezi nejpopulárnější hry pro Android hra Pou, ale není to zdaleka jediná zábavná hra. Většinou jsou hry na Android zdarma nebo za nízký poplatek. Příjemnou zábavu! :-)

Minecraft download – minecraft ke stažení

V tomto článku se podíváme na Minecraft download (Minecraft ke stažení) – tedy kde a jak stáhnout hru Minecraft. Uvedeme zde odkazy pro Minecraft download na různé platformy, Minecraft totiž již dávno není jen záležitostí pro běžný počítač, ale můžete ho hrát také na mobilu nebo XBoxu. Mojang účet pro stažení Minecrafta Pro download minecraftu... Přečíst článek »

Minecraft hra

Minecraft hra je jednou z nejpopulárnějších her současnosti a řadí se mezi takové „velikány“ jako je třeba World of Warcraft nebo hra Pou. Minecraft hra je skutečný fenomén Svou celosvětovou popularitu si hra Minecraft získala svou jednoduchostí, která ale nabízí něco do té doby nevídaného – neuvěřitelnou rozšiřitelnost a volnost herního světa. V Minecraftu je... Přečíst článek »

Jak ovládat Furby Boom + stažení aplikace

V minulém článku jsme psali o tom, co to je a co všechno umí skvělá Furby hračka. Dnes se podíváme na to jak Furbyho ovládat a kde si stáhnout aplikaci do mobilního... Přečíst článek »

Hry s autama

Líbí se Ti hry s autama? V tomto článku Ti přinášíme ty nejlepší hry s auty, které si můžeš zdarma stáhnout do svého telefonu nebo tabletu. Hra s auty Drag Racing Drag Racing je špičková hra s autama, ve které můžeš závodit s více než 50 druh skutečných aut. Všechna auta si můžeš podle libosti... Přečíst článek »

Hill Climb Racing

Hra Hill Climb Racing Hill Climb Racing je jedna z nejzábavnějších her s terénními auty a motorkami pro Android. A je zdarma! Zatím ještě není verze Hill Climb Racing online, ale snad brzy bude. Hill Climb Racing na PC si můžeš zahrát v programu Bluestacks. Hlavní postavičkou ve hře Hil Climb Racing je Newton Bill... Přečíst článek »

Yoo Ninja! Free

Hra Yoo Ninja! Free Yoo Ninja! je klasická „hopsačka“ pro dotykové mobily a teblety, u které se rozhodně nebudeš nudit. Jako mrštný ninja musíš projít všemi úrovněmi plnými překážek a přitom dát pozor, aby tvůj ninja nevylétl z obrazovky. Ninju ovládáš jednoduše – dotyky na displeji. Ve světě Yoo Ninja neexistuje gravitace a tvůj ninja... Přečíst článek »

Fruit Ninja

Hra Fruit Ninja Fruit Ninja je velmi zábavná postřehová hra se spoustou rozsekaného ovoce:-). Jako hbitý ninja se musíš pustit do sekání ovoce rychlostí blesku, přitom si ale musíš dávat dobrý pozor na bomby. Hru můžeš hrát ve třech módech – Classic, Zen a Arcade. Tvůj úspěch ocení mistr Sensei, který tě bude doprovázet na... Přečíst článek »

Hry Pou – stáhnout a zahrát

Hra Pou je skvělá, zábavná a velice oblíbená. Ale není jediná. Pojďme se podívat, jaké jiné hry, kromě Pou si můžete stáhnout a zahrát hned teď. Jedná se o hry na Android, ale určitě existují hry podobné Pouovi i na jiné telefon (iPhone, Windows Phone, a podobně…) – stačí hledat na marketu pro váš telefon... Přečíst článek »

Angry Birds hra zdarma

Hra Angry Birds Hra Angry Birds (naštvaní ptáci) se stala legendou mezi Android hrami. Angry Birds jsou terorizováni nenastnými vepři, kteří jim ukradli jejich vejce. Použijte speciální schopnosti Angry Birds, abyste zničili obranu vepřů. Hra Angry birds je jako stvořená pro dotykový display vašeho mobilu nebo tabletu. Vystřelujte ptáky ze speciálního praku pod úhlem a... Přečíst článek »

Tamagotchi do mobilu

Tamagotchi (Tamagoči) byla původně digitální hra z 90. let pocházející z Japonska. Tato hra posloužila jako vzor pro skvělou hru do mobilu – Pou. Ale existuje spoustu dalších her Tamagotchi do mobilu, které patří do skupiny „Virtual Pet Care“, takže si je můžete vyzkoušet, tady jsou: Tamagotchi L.i.f.e. Hra Tamagotchi L.i.f.e. Tamagotchi L.i.f.e. byla vydána... Přečíst článek »

Další stránka »

Ochrana soukromí